Skip to product information
1 of 1

LeFutur.al

Bowl "Deerhead"

Regular price Lek 6,900.00 ALL
Regular price Sale price Lek 6,900.00 ALL
Tax included.

Ky tas i mrekullueshëm i servirjes është i përsosur për arra, ullinj dhe çdo pjatë tjetër anësore që ju pëlqen të shërbeni në një festë pijesh. Dekoruar në mënyrë të mrekullueshme me dy distinktivë kallaji me kokë dre në secilën anë, të cilat ndihmojnë për t'i dhënë këtij tasi pamjen e saj unike dhe elegante. 27x14x17,5 cm