3 produktet qe ne ju rekomandojme kete jave.

3 produktet qe ne ju rekomandojme kete jave.

Vera është në ecje të plotë, dhe kjo do të thotë se është koha për të marrë diellin dhe për të shijuar bukurinë jashtë. Pavarësisht nëse po planifikoni një ditë plazhi, një piknik në park ose një barbekju në oborrin e shtëpisë, të kesh produktet e duhura mund të bëjë ndryshimin. Shikoni këto produkte kryesore për dhuratat e verës që me siguri do të sjellin një buzëqeshje në fytyrën e kujtdo!

1.Erashka eshte nje nga aksesoret qe do tju ndihmoje gjate gjithe veres ne plazh,ne autobuz apo ne mal. Lehtesisht e thjeshte per tu marr me vete. 

E gjeni ne linkun me poshte

https://lefutur.al/products/erashke

2.Shishet e ujit jane domosdoshmeri ne ditet e sotme. Ky trendi qe do te gjeni me poshte ka cmendur rrjetet sociale sepse te gjithe duan nje te tille. Pi uje edhe shpetoji vapes.

E gjeni ne linkun me poshte

https://lefutur.al/products/travel-mug-tuquese

3.Topat e plazhit jane argetim i papare mes miqsh. Duhet te jeni aktiv ne plazh.

E gjeni ne linkun me poshte

https://lefutur.al/products/top-plazhi-ananas

 

Ne po ju tregojme vetem tre nga produktet e perzgjedhura per kete jave do tju rekomandojme tre produktet e javes pergjate gjithe veres. 

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.

#ProjectHashtag